Nice Yetkili Servis

Nice turkey firması olarak yıllardır kaliteli malzemeden kaliteli otomatik kapı yay ve otomasyon sistemleriyle satışların devam eden firmamız memnuniyetinizin devamlılığı açısından satış sonrası Nice yetkili servisi olarak da siz değerli müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Alanlarında tecrübeleriyle firmamızdan sahip olduğunuz bir üründe problem yaşamanız halinde tüm sorunları kısa sürede çözüme kavuşturan personellerimiz profesyonel bir ekip çalışması ile ürününüzü sorunsuz kullanımlarınıza kısa sürede hazır hale getirmektedir. Satış sonrası ürününüzün kurulumunu ücretsiz olarak gerçekleştiren profesyonel ekibimiz güzler yüzlü hizmetleriyle uzun ömürlü kullanımlarınız için ürünün montajını gerçekleştirmektedir. Gelecekte olması muhtemel otomatik kapılarınızın motor veya aksesuarlarında ya da nedenini bilmediğiniz farklı bir problemde Nice yetkili servisi arayarak yardım alabilirsiniz. Küçük bir problem olması halinde alanında uzman müşteri temsilcimiz telefonla yönlendirme yaparak problemi çözüme kavuşturmanızı sağlayabilmektedir. Ancak telefon yönlendirmesiyle yapılamayacak kadar büyük ve farklı bir problemde firmamız personeli tarafından arıza kaydınızın alınmasının hemen ardından teknik ekip adresinize gelerek problemin kaynağını bulmakta ve kısa sürede problemlerinizin çözüme kavuşturmaktadır.

Kaliteli ürünlerin kaliteli hizmet anlayışıyla süreklilik kazandığı firmamızda gerek bahçe kapıları gerekse garaj kapıları çeşitli modellerle ihtiyacınıza uygun olarak üretilmektedir. ayrıca bu tip otomatik kapı sistemlerine uyum sağlayan tüm motor ve aksesuar çeşitleri de üretilerek servis hizmetlerinden yararlanılması sağlanmaktadır. Yaşam alanlarınızda farklılığı ve estetiği bir arada sunan Nice turkey otomatik kapı sistemleriyle kullanım konforunuzu ve rahatlığınızı ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyetinin amaç edinildiği firmamızda satış sonrası verilen servis ve destek hizmetleri ile sizler de firmamızdan memnun kalacaksınız. Piyasanın rekabet ortamında ihtiyacınızı en ekonomik koşullarda karşılayabileceğiniz firmamızı arayarak detaylı bilgi edinebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Kaliteli üründe kaliteli işçilik ve kaliteli hizmetle sizler de Nice turkey’i tercih edin, sorunsuz kullanımlarınızda rahatlığın keyfini doyasıya yaşayın.

2 thoughts on “Nice Yetkili Servis

  1. Cemal Aydemir

    Merhaba biz 2016 temmuz ayında Sakarya Serdivan ilçesinde site girişine Nice run 1200 HS taktırdık malesef kış aylarında buzlu havalarda önce bulunduğu pozisyonda sivicler donuyordu açınca kapanmıyor, kapalıysada açılmıyordu ve birde kapı aşırı yavaşladı servisini çağırdık motoru söktüler gitti 20 gün sonra tekrar geldi eskisinden daha kötü serviste yapılan işlem bobin sıkılaştırılmış motor geldiğinde koruma kapağı kırılmış öyle takıldı yaklaşık 2 aya yaklaşıyor ha bugün ha yarın diye bekliyoruz bu beklemeler nice istanbuldanmı kaynaklanıyor yoksa sakarya satıcısındanmı? Yani HHS denmi? HHS garanti kapsamında yeni motor takılacak diyordu.

    • Nice Türkiye

      Sitemizde bulunan iletişim numarasını arayınız lütfen cemal bey.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>